Yaşam

Ömer Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ömer 7. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm

Star TV ekranlarının kısa sürede sevilen dizisi Ömer, bu hafta 6. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. OGM Pictures imzalı yeni dizide Ömer’in başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay gibi yetenekli oyuncular paylaşıyor. Yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı dizinin senaryosunu Gülizar Irmak kaleme alıyor. Dizinin her bölümü sosyal medyanın gündemine oturuyor. Peki Ömer dizisi 7. bölümde neler olacak?

İşte Ömer 7. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Star TV’nin sevilen dizisi Ömer 6.bölüm fragmanında neler yaşandı?

Ömer 6. bölüm özeti ?

6. bölümde Ömer: Gamze sonunda Ömer’e kalbini açar. Ama artık her şey için çok geç…

Ömer, Gamze’nin ağzından duymayı özlediği o sözleri duyunca derin bir acı içindedir. Ömer artık kalbinin sesine rağmen Süreyya’ya verdiği sözü tutmaya kararlıdır.

Terk edilmişliğin acısıyla ve maddi zorluklarla baş etmeye çalışan Nisa, Gamze ve Ömer’e yardım etmeyi ihmal etmez.

Nisa’nın içinde bulunduğu çaresizlik ve yoksulluk, onu bir kez daha Emine ile karşı karşıya getirir. Nisa, içinde biriktirdiği tüm acılar yüzünden bu sefer sakinliğini koruyamaz ve pişman olacağı büyük bir hata yapar.

Gamze, Ömer’i zor durumda bıraktığını anlayınca hatasını telafi etmeye karar verir. Sevdasına rağmen doğru bildiğini yapmaya çalışan Ömer’in karşısına bu kez Tahir çıkar.

Tahir, Reşat’la yüzleşmek için Ömer’den hesap sormaya kararlıdır. Gamze ve Ömer’in yakınlaşmasının hesabını soran Tahir, kötü bir sürpriz hazırlamaktadır. Peki Gamze ve Ömer’i bekleyen bu kötü sürpriz ne?

İşte merakla beklenen Ömer 7. bölüm fragmanı ?

Ömer 7. Bölüm Fragmanı

silopiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu