Yaşam

Sıla Doğu ve Dilan Polat adliye koridorunda birbirine girdi: Aşırılıklarınız yüzünden buradayız

Salı günü gözaltına alınan Engin Polat, Dilan Polat ve Sıla Doğu’nun da aralarında bulunduğu 18 kişi, emniyetteki işlemlerinin ardından Anadolu Adliyesi’ne sevk edildi. Kız kardeş Sıla Doğu ile kız kardeş Dilan Polat’ın adliye koridorlarında tartıştığı iddia edildi.

ÜZERİNDE YÜRÜDÜ

Gazete Dergisi’nde yer alan habere göre, sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edilen ve ifade için bekleyen Sıla Doğu’nun, Dilan Polat’ı suçlayarak, “Kaba ve aşırı davranışlarınızdan dolayı buradayız. “

SILA DOĞU KELEPÇELERİ ÇIKARDI

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, aralarında Engin Polat ve Dilan Polat’ın da bulunduğu şüpheliler hakkında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Kanunlar” başlıklı bir açıklama yayınladı. Spor “Yarışmalarda bahis ve şans oyunlarının düzenlenmesine ilişkin kanunlara aykırılık” suçundan başlatılan soruşturma sürüyor. Şüpheliler adliyeye sevk edilirken, Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu’nun polis otobüsüne bindikten sonra kolundaki kelepçeyi bir çırpıda çıkarması dikkatlerden kaçmadı. Doğu’nun anları saniye saniye kaydedildi.

Kafaları karıştıran görüntü! Sıla Doğu kolundaki kelepçeleri kendisi çıkardı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu