Haber

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Öztürk milletvekili aday adaylığını açıkladı

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk düzenlediği basın toplantısıyla görevinden istifa ederek 2023 Milletvekili adayı adayı olduğunu açıkladı. Öztürk, “Gece gündüz çalışacak kardeşiniz olarak her zaman hizmetinizde olacağım” dedi.

3 yıldır AK Parti Fethiye İlçe Başkanı olarak görev yapan Turgay Öztürk, 2023 Milletvekili Milletvekili adayı adayı olduğunu açıkladı. Öztürk’ün AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı önünde düzenlediği basın toplantısına MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, MHP belediye meclis üyeleri, Büyük Birlik Partisi Fethiye İlçe Başkanı Harun Güler, Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, il teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı. Burada bir konuşma yapan Öztürk, Kahramanmaraş merkezli 11 ilde meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. “Birlik ve beraberlik içinde tüm yaralarımızı saracağız” diyen Öztürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde depremden etkilenen tüm kentleri ayağa kaldıracak. Öztürk, “Görev dönemimde bu şerefli görevi ifa etmemi sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve genel merkezimize şükranlarımı sunuyorum. İlçem adına teşekkür ediyorum. milletvekillerimiz, MYK ve MKYK üyelerimiz, bakanlarımız ve bürokrasinin değerli temsilcileri.

‘FETHİYE VE MUĞLA’YA YAPILAN HER HİZMET BÜYÜK BİR ONUR’

Üç yıldır sürdürdüğü AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı misyonunda teşkilatın tüm mensuplarıyla gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Öztürk, ilçe ana kademe yöneticilerine, kadın ve gençlik kolları liderlerine, yöneticilerine teşekkür etti. , mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve bu süreçte yanında yürüyen tüm Fethiyeliler. Teşekkür etti. Kurulduğu günden bu yana AK Parti’nin çeşitli kademelerinde başarıyla hizmet vermenin onurunu yaşadığını ifade eden Öztürk, “AK Partimiz de bizim için bir aile. Bu aile öyle büyük bir aile ki, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde. Tayyip Erdoğan, dünyadaki tüm mazlumların da sorumluluğunu taşımaktadır”Bugün Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılına doğru yürürken bu büyük sorumluluk bilinciyle yürüyeceğiz. Fethiye ve Muğlalı hemşehrilerimize, aziz milletimize ve tüm insanlığa yapacağımız her hizmet bizim için büyük bir onur olacaktır.”

‘2023 VİZYONU TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ BELİRLEYECEK'”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye’nin yüzyılı, sürdürülebilirlik, barış, kalkınma, değerler, güç, başarı, barış, bilim, doğruluk, verimlilik, istikrar, merhamet, iletişim yüzyılıdır. , dijital, üretim ve gelecek… 2023 seçimlerinin önemine de vurgu yapan Öztürk, AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep önderliğinde çizdiği vizyon ışığında seçimlerin Türkiye’nin geleceğine büyük ivme kazandıracağını belirtti. Tayyip Erdoğan, Öztürk’ün “Bu seçimde siz değerli Fethiyeli hemşehrilerim için, Muğla’mız için, ülkemiz için, tüm insanlık için gece gündüz çalışacağım, her zaman yanında olacağımı buradan ifade etmek isterim. senin için bir kardeş olarak emrinde.”

Öztürk konuşmasının sonunda adaylığın yeni bir sürecin başlangıcı olduğunu belirterek, “AK Partimizin 2023 vizyonu ile aziz milletimize yeni hizmetler yapmak, yeni bir sayfa açmak için Bismillah diyoruz. Sizlerden dua bekliyorum.” Öztürk, adaylığının açıklanmasının ardından partililerle ve kendisine destek olmaya gelen vatandaşlarla sohbet etti.

haberadakli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu